Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1839 postów 6 komentarzy

"Polskie obozy koncentracyjne" - sukces akcji niemieckiego wywiadu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nikt nie szuka w internecie "niemieckich" obozów koncentracyjnych. Wszyscy szukają "polskich".

Dr Leszek Pietrzak we wpisie na swoim blogu na Nowym Ekranie ujawnił, że termin "polskie obozy koncentracyjne" było hasłem wymyślonym przez niemieckie służby specjalne, które w ten sposób chciały zrzucić winę na Polaków za Holocaust. Tutaj jest link do tego artykułu.

 

Postanowiłem sprawdzić, jak duży sukces odniosła ta akcja i sprawdziłem w statystykach wyszukiwarki Google jak często wyszukiwane są przez internautów poszczególne hasła:


 

                                                                                        Liczba                 Liczba                                                                                                                                                                                                        wyszukiwań           wyszukiwań  w                                                                                                                                                                                                    na świecie *          Polsce*                
 

Polish concentration camps                                         2400              110
Polish death camps                                                     1900              140

German concentration camps                                          0                    0
German death camps                                                      0                    0


*średnio miesięcznie

Źródło: Google

Wynika z tego,  że nikt nie szuka w internecie "niemieckich" obozów koncentracyjnych. Wszyscy szukają "polskich".
 

 

KOMENTARZE

 • a jakie sukcesy ma nasz wywiad ?
  może lans partii miłości.
 • @ Autor
  Hmmm. Ciekawe wnioski.

  Uważam, ze powyższa tabelka świadczy o sukcesie akcji uwrażliwienia ludzi dobrej woli na manipulacje związane z "c. camps". Te zapytania tłumacze jako pytania kontrolne czy prof. Google coś o tym słyszał.
 • Hitler to Żyd ...
  Żydzi opłacili go aby wymordował biednych żydów bo oni osmieszali bogatych!!!
 • Skąd te dane?
  Załączam wykres z Google statistics, które zdecydowanie przeczą Pańskiej tezie:
 • @Piotrr80
  http://www.google.com/insights/search/?hl=pl#q=nazi%20concentration%20camps%2Cgerman%20concentration%20camps%2Cpolish%20concentration%20camps&cmpt=q
 • @Piotrr80
  Dane brałem z Google Ad Words. Niestety nie mogę dać linka, bo to nie jest ogólnodostępne narzędzie. Ale proszę sobie założyć konto i zobaczyć.
 • @Aleksander Piński 00:40:48
  Proszę dać linka , jeśli ktoś ma konto, otworzy lub zrzut z ekranu . Dane z linka Piotrr80 są diametralnie inne.
 • @Aleksander Piński
  Rzeczywiście Ad Words pokazuje takie dane ale z zastrzeżeniem że włączony jest filtr "lokalizacja polska" i "język polski" który zresztą włączony jest domyślnie, więc podane przez pana liczby są prawdziwe ale tylko z zastrzeżeniem że wyszukiwane zwroty ukazały się na stronach internetowych umieszczonych w Polsce i na stronach w języku polskim. po wyłączeniu filtra liczby są zgodne z wyszukiwaniem przedstawionym przez Piotrr80 w linku http://www.google.com/insights/search/?hl=pl#q=nazi%20concentration%20camps%2Cgerman%20concentration%20camps%2Cpolish%20concentration%20camps&cmpt=q
 • Honor
  Wielka bzdura z tym odzyskaniem niepodleglosci w 1989. Polska stracila swoja niepodleglosc w 1939 i do tej pory jej nie odzyskala. Obserwujac naszych umilowanych rzadzacych ktorzy zachowuja sie jakby ich nawiekszym i najwazniejszym celem bylo zniszczenie Polski, naszej dumy narodowej i patriotyzmu. Odbieram to jak dzialalnosc jawnych agentow panstw ktorym Polska dziala jak plachta czerwona na byka. Najsmutniejszy jest fakt, ze ludzie ci sa tak pewni siebie iz nawet z ta swoja dzialalnoscia sie nie kryja. Natomiast my obywatele robimy za pozytecznych " idiotow " jak mawial tow. Lenin. Nasze sluzby zamiast ochraniac nasz kraj martwia sie tylko tym jak dobrze wypasc dla swoich "prowadzacych". Moze zostana poglaskani a moze pan rzuci jakis ochlap z panskiego stolu co spowoduje intensywniejsze merdaniem ogonem. To jest nasza tragedia narodowa. Gdzie sa ludzie z charakterem jak np. premier Wegier pan Orban. Nalezy tez wspomniec naszych bohaterow ktorzy odeszli na wieczna chwale jak marszalek Pilsudski, Roman Dmowski ktorzy moze mieli rozne wizje budowy Polski ale cele te same.
 • Istniały
  Polskie obozy koncentracyjne istniały naprawdę. Mało kto dziś pamięta, że Polacy po wojnie trzymali w Auschwitz Niemców, a warunki w nadzorowanych przez nich obozach na Śląsku nie różniły się zbytnio od tych panujących w łagrach na Syberii.
  Zaraz po wojnie każde z państw alianckich dostało swój przydział robotników przymusowych. Kwestia ta została ustalona już w 1943 roku na konferencji w Teheranie. Dokładna liczba robotników jest trudna do oszacowania – może chodzić nawet o 1,5 miliona. Największe potęgi nie tylko wykorzystywały ich same, ale także wypożyczały jeńców innym krajom. Belgowie dostali w prezencie od Amerykanów 30 000 więźniów, drugie tyle od Brytyjczyków. Na tej samej zasadzie Polacy otrzymali od Sowietów 80 000 robotników przymusowych, których ochoczo przyjęli.
  Na lekcjach historii uczono nas, jak to warszawiacy wspólnym trudem odbudowywali zniszczone miasto. W rzeczywistości, tak stolicę, jak i wiele innych miast w dużej części rekonstruowali Niemcy. O warunki pracy i wyżywienie nikt nie dbał, stąd bardzo wysoka śmiertelność. Polacy traktowali ich z pogardą i brutalnością, podobnie jak kilka lat wcześniej naziści swych poddanych.
  Oczywiście, o ile Polacy nie spieszyli się z uwolnieniem jeńców, o tyle bezwzględnie oczyszczali tak zwane ziemie wyzwolone z dotychczasowych mieszkańców. Ten drażliwy temat jest dobrze znany ze względu na ciągłe spory wokół niemieckiego Związku Wypędzonych. Dla bezstronnego historyka nie ulega wątpliwości, że przynajmniej przez kilka pierwszych miesięcy metody transportu Niemców niczym nie różniły się od tych stosowanych przez nazistów wobec Żydów.
  Niemców wywożono towarowymi wagonami w potwornym ścisku, bez jedzenia i ogrzewania, często długimi dniami. Byli okradani, nawet z ubrań, bici, poniżani i brutalnie przeszukiwani. Nie dość, że za wywóz do Niemiec żądano od nich opłaty, to następnie rekwirowano wszystkie posiadane pieniądze i kosztowności. Sposób traktowania był dla każdego taki sam – niezależnie od tego, czy chodziło o zagorzałego nazistę, czy zdecydowanego przeciwnika poprzedniego ustroju. Część, w liczbie niemożliwej do dokładnego ustalenia, nie przeżyła.

  http://www.histmag.org/?id=1898
 • German concentration camps ....
  Wystarczy zakładać darmowe blogi na zachodnich serwerach ze zdjęciami i linkami do oficjalnych stron obozów koncentracyjnych z podpisem German concentration camps from IIWW. Gdzie leży problem ? no chyba, ze ktoś woli płakać jaki świat jest niesprawiedliwy.
 • @pionek 18:40:40
  Trochę nie tak. Hitler został wybrany przez finansjerę żydowską do budowania państwa Izrael. Pierwotnie Izrael miała budować Anglia, ale oświadczeniu Balfoura syjoniści szukali innych dróg osiągnięcia swoich celów. Władowali miliardy dolarów w Niemcy (Rothschild), jako przeciwników Anglii. Zamiarem było wyrzucenie żydów z Niemiec, które były ich kolebką w Europie. Już w 33 roku syjoniści mieli porozumienie z Hitlerem i współpracowali nawet w trakcie II WŚ. Wszystkie plagi które dotknęły żydów niemieckich w latach 1933-39 żydzi zawdzięczają żydom -syjonistom. Chodziło o zmuszenie żydów do opuszczania III Rzeszy i wyjazdy do Palestyny. Ale oni nie chcieli. Więc zapraszano ich do do wyjazdu do USA. Żydzi pozbywali się majątków i wyjeżdżali. Ale cwaniactwo syjonistyczne zablokowało im wjazd do USA i tym sposobem zmusili ich do osadnictwa w Palestynie.
 • @YOY 06:23:49
  ZGODA. W 1989 roku Polska została przekazana syjonistom i talmusytom. Od roku 1989 jest pod okupacją syjonistyczno-judaistyczną. To jest nowoczesna forma kontroli nad państwami.
 • @Piotrr80 19:52:16
  Jeżeli były by prawdziwe to: Strona internetowa jest niedostępna

  Odśwież Ukryj szczegóły
  Przeglądarka Google Chrome nie może wczytać strony internetowej, ponieważ oczekiwanie na odpowiedź serwera zakazanahistoria.nowyekran.net trwa zbyt długo. Witryna może być wyłączona lub mogły wystąpić problemy z połączeniem internetowym.
  Go to http://nowyekran.net/
  Szukaj w Google

  Kod błędu: ERR_CONNECTION_TIMED_OUTziwe, to byś miał takie dane
 • @pionek 18:40:40
  Po co mieli opłacać, to Żydzi sprawowali kierownictwo w obozach i byli nadzorcami, wewnątrz i na zewnątrz. Poczytaj Żydowscy żołnierze Hitlera.
 • @YOY 06:23:49
  To nie jakby, poczytaj Talmudyczne wrogie NAKAZY/ZAKAZY obowiązujace żydów, wobec "goji" i jest wszystko jasne. Krystyna Trzcińska ma to na swojej stronie.
 • @Adam70 21:54:03
  Kto te obozy wybudował i dla kogo?. Poczytaj Brazylijski Żyd broni Polaków przed oszczerczą kampanią nienawiści. Tam w punkcie 9. Pokrzywa said, bardzo dokładnie to opisuje. Wszyscy powinni odwiedzać Dziennik gajowego Maruchy i WIRTUALNĄ POLONIĘ, Gdzie z oddali Polacy nas bardzo dobrze pouczają, jak oni to widzą, po swoich doświadczeniach. To są ludzie z okresu Solidarności w różnych krajach.
 • @XYZorro 22:47:51
  Chyba od roku 1939. i wcześniej też, bardzo dużo ich rządziło, szczególnie na terenach Ukrainy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031