Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1839 postów 6 komentarzy

Publicysta "Polityki":"Chowajmy naszą polską młodzież od małego biseksualnie"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Chowajmy naszą polską młodzież od małego biseksualnie, na bogato, z fantazją, boć to szczęście nic nie kosztuje! - pisze Jan Hartman na swoim blogu na polityka.pl.

Oto fragmenty jego wpisu:

Oto i Robert Biedroń jest najprzystojniejszym facetem, jakiego znam, a Anna Grodzka jedną z najbardziej kobiecych kobiet, której uśmiech zaprasza, by szarmancko całować jej dłoń. Uwielbiam gejów za to, że okazują mi przyjaźń i serdeczność w sposób, na który heterycy nigdy by sobie nie pozwolili, pomni, że każdy samiec jest rywalem. Kocham wszelkie LGBT, bo poszerzają horyzonty możliwych relacji między ludźmi i rozpalają wyobraźnię. To dzięki nim zdolny jestem wierzyć, że ludzkie życie jest bogatsze i bardziej subtelne, niż jedyna znana mi z autopsji hetero-nuda poskromionych przez kobiety samców.

Jeszcze nie moje pokolenie, ojcze! Może następne! Ja już nigdy nie zapadnę w uścisku nagich męskich ramion, nie poczuję rozkosznego drapania trzydniowego zarostu kochającego chłopca. Szkoda gadać – zdeprawowany i erotycznie ułomny nawet rękę niechętnie mężczyznom podaję. Taki to już jestem niedorozwinięty, taki połowiczny. Ale choć sam już nie mogę, nie zamierzam być jak ten pies ogrodnika. Niechaj młodzież dzisiejsza dostanie to, czego nam, starszym, wzbroniono! Uczmy ją kochać na prawo i na lewo, gładkie i szorstkie, wklęsłe i wystające. Chowajmy naszą polską młodzież od małego biseksualnie, na bogato, z fantazją, boć to szczęście nic nie kosztuje!


Ogłaszam świętą krucjatę powszechnej miłości na wszystkie strony, narodową bi-manię, karnawał uścisków chłopców z dziewczętami, chłopców z chłopcami, dziewcząt z chłopcami i dziewcząt z dziewczętami! Och, migdalcie się młodzi, migdalcie, a my sobie chociaż popatrzymy!

Więcej:

http://hartman.blog.polityka.pl/2012/08/05/moda-na-bi/

 

KOMENTARZE

 • Jak go kiedyś na pal nabijemy, to będzie miał nawet trisekslualizm.
  Sie chłop dopiero ucieszy.
 • O jakiej "naszej" polskiej młodzieży pisze?
  Nie ma większej bezczelności, od bezczelności pejsatej.
  Niech sobie demoralizuje "swoją" młodzież w Izraelu.


  "42-letni Jan Hartman, Żyd mieszkający w Polsce i posiadający obywatelstwo polskie, jest absolwentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Jest synem znanego żydowskiego matematyka, Stanisława Hartmana i pochodzi z rodziny znanych rabinów. Prof. Jan Hartman należy do grupy współzałożycieli żydowskiej, masońskiej organizacji B’nai B’rith – oddział w Polsce. Syjonistyczna i wybitnie antypolska i antykatolicka organizacja B’nai B’rith reaktywowana została w Polsce w 2007. Prezydent Lech Kaczyński przesłał list z gratulacjami na odrodzenie się w Polsce tej organizacji, która Dekretem Prezydenta Rzeczypospolitej Ignacego Mościckiego z dnia 22 listopada 1938 roku została zdelegalizowana za antypolską działalność."  http://www.bibula.com/?p=16082

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Hartman
 • @ATMAN 14:18:16
  Dzięki wielkie za info ! Zawsze dobrze wiedzieć co masoneria żydowska kombinuje ! Kolejne potwierdzenie tego że masoneria to diabelska organizacja starająca się zniszczyć katolicyzm czyli organizacja antychrystusowa.

  http://vod.gazetapolska.pl/2043-dr-stanislaw-krajski-masoneria-polska-2012
 • A jak pan będzie wychowywał swoją żydowską młodzież?
  tych już normalnie?
 • @
  ''Tymczasem Weronika Ludwika Ciccone prawdopodobnie nie ma duszy, tak samo, jak Aleksander Kwaśniewski i inni aktywiści starej i Nowej Lewicy. Któż może takie rzeczy wiedziec lepiej od nich samych – więc skoro sami powątpiewają w posiadanie duszy, to czyż nam wypada temu zaprzeczać?''

  Stanisław Michalkiewicz
 • Bolszewicki dewiant
  Bolszewicki dewiant dostał rozkaz i pierdzi - próbując wzbudzić sensację.
  Widocznie sowieccy czy inni dla których pracuje - chcą zmienić preferencje bydła (Polaków).
  Chcą po prostu aby Polacy sami się unicestwili, a te dewiacje właśnie to umożliwiają...
 • Hartman z Wajdą mogą ze sobą biseksualnie pedałować do woli!
  Ale wara tym zakłamanym bolszewickim mordom od nas Polaków i od naszej polskiej młodzieży - a tym bardziej od naszych dzieci! Pedofilom utniemy nie tylko jaja i ogolimy głowy ...
 • @
  Nieraz szkoda "papieru" na takich dupkow. To jest jeden z nich.
 • Ten debil działający na zlecenie, takie rady daje?
  Niech wyjedzie do innego kraju, gdzie będzie uprawiał swoją "cywilizycję".
 • Ten pan XY to właśnie z takich:
  "Żydzi rozsypani po całej Polsce, wszędzie ze swym duchem wyłączności, z naszym ludem pomieszani, tylko zapluwają cały naród, zapluwają cały kraj, a zmieniając go w kraj żydowski, wystawiają w Europie na pośmiewisko i wzgardę."
  fragment z "O Przyczynach Szkodliwości Żydów" - ks. Stanisław Staszic, 1818 r.


  "W którym tylko kraju osiedlili się żydzi, zniżyli jego poziom moralny, zburzyli jego standard kupiecki, szydzili z jego religii, podkopywali ją. Stworzyli państwo w państwie.

  Są oni wampirami - a wampiry nie żyją z wampirów. Nie potrafią oni nigdy żyć i utrzymać się wśród samych siebie. Utrzymać się i żyć potrafią tylko wśród chrześcijan i innych narodów, które nie należą do ich rasy." Benjamin Franklin
 • Panie Hartmann, jak ja mam Panu się odwdzięczyć za te słowa miłości?
  Nic już nie jest w stanie przebić, pardon, przewyższyć, Pańskiego zachwytu , nad możliwościami rysującymi się przed Młodzieżą.
  Mogę tylko zaproponować Panu, aby po śmierci , Pańską skórę ofiarował Pan, na ekskluzywne, wielorazowe prezerwatywy.
  Co do zastosowań dla czaszki, jelit oraz innych narządów, zostawiam to Pańskiemu fachowemu rozeznaniu.
  Oczywiście wszystko to, w imieniu tej miłości, której Pan raczy tak wspaniałomyślnie zazdrościć naszej, wspaniałej gojow.... , ehm, gejowskiej młodzieży.
 • ...i wychowali, wychowali sobie, pokolenia ...
  (...)"Uznać antysemityzm za zdradę główną i tępić go na każdym kroku.

  Jeżeli stwierdza się, że jakiś Polak jest antysemitą, natychmiast go zlikwidować przy pomocy władz bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym sedna sprawy." (...)

  "Kwestia żydowska jeszcze jakiś czas będzie zajmowała umysły Polaków, lecz ulegnie to zmianie na naszą korzyść, gdy zdołamy wychować choć dwa pokolenia polskie."
  fragment z referatu Jakuba Bermana wygłoszonego na posiedzeniu egzekutywy Komitetu Żydowskiego w kwietniu 1945 r.

  ...i wychowali, wychowali sobie, pokolenia ...
  (...)"Uznać antysemityzm za zdradę główną i tępić go na każdym kroku.

  Jeżeli stwierdza się, że jakiś Polak jest antysemitą, natychmiast go zlikwidować przy pomocy władz bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym sedna sprawy." (...)

  "Kwestia żydowska jeszcze jakiś czas będzie zajmowała umysły Polaków, lecz ulegnie to zmianie na naszą korzyść, gdy zdołamy wychować choć dwa pokolenia polskie."
  fragment z referatu Jakuba Bermana wygłoszonego na posiedzeniu egzekutywy Komitetu Żydowskiego w kwietniu 1945 r.


  ...i wychowali, wychowali sobie, pokolenia ...***********

  ...pokolenia niewolników, Ubeków, ZOMOwców, bandytów i zbrodniarzy, lewaków, agentów, donosicieli, komuchów, polonofobów, anty-polaków, kapusiów, internacjonalistów, "europejczyków"-folksdojczy, żydolubów, kolaborantów i konfidentów, ...


  Żydów w Polsce od wieków po dzień dzisiejszy cechowała nielojalność, dywersja, przestępczość i wręcz wroga i nienawistna postawa wobec interesów Polski. W dzisiejszej Polsce żydzi w stosunku do Polaków zachowują się w sposób demonstracyjnie pogardliwy - zamiast wdzięczności za wieki tolerancji odpłacają nam wprost fanatyczną nienawiścią.


  Zgoda na piastowanie przez nich znacznej części stanowisk, na których podejmowane są decyzje określające losy państwa i narodu, jest prostą drogą do zguby.

  Dlatego w tej nie mającej precedensu sytuacji zarzut >antysemityzmu< staje się coraz bardziej komplementem.

  To sami żydzi sprawili, ze każdy Polak ma dzisiaj do wyboru: albo zostać "antysemitą", albo złotrzoną, sprzedajną łachudrą.

  (źródło: polonica...)
 • @
  W historii było kilka takich cywilizacji. Starożytny Rzym gdzie 'parzyli' się na lewo i prawo. Wiemy jak to się skończyło. W Izraelu za takie teksty były skończony, tu sobie je głosi, bo o to chodzi, żeby zrobić z polskiej młodzieży stado bezmózgich baranów, których jednym celem w życiu jest seks, przyjemności i nowy telefon.
 • To straszne
  Tylko pokiwać głową nad stanem sądów ogólnospołecznych. Ten pseudoprofesorek doskonale wie, że nadszedł już taki czas, że może te bzdety głosić publicznie i nie wywalą go za morale z UJotu, nie wywalą go z gazety, gdzie podobne, prowokacyjne bzdury pisze, nie będzie objęty anatemą, a TVP, za nasze pieniądze, doprosi go do kolejnych programów publicystycznych, gdzie wyrazi się autorytarnie o KK. Patrząc na niego w TVP stwierdzam, że jest jakiś miękki w mowie i ruchach, więc...
  Upadliśmy tak nisko, że nie potrafimy takiego indywiduum skazać na powszechny niebyt i on, i jemu podobni dobrze o tym wiedzą.

  Pogratulować p. Pińskiemu, że kolejny raz przybliża nam takie indywiduum.
 • Jak zwykle żydy
  na realizację pomysłów zdecydowanie odesłać do Izraela.
 • Prawdopodobnie jego córkę, Zosię Hartman, przeleciała za jego zgodą jakaś niemiecka biedronka
  "Chowajmy naszą polską młodzież od małego biseksualnie"

  Prokuratura powinna się zająć tym stręczycielem. Istnieje uzasadnione podejrzenie, że Jan Hartman udostępniał swoją córkę do eksperymentów seksualnych ... Czy po to zaangażował się w ruchupalikota, by córeczka mogła się biseksualnie chować z Niemcem i Muchą na Tarasie?

  http://www.kozaczek.pl/img/5maj/531_1.jpg
  http://www.iphils.uj.edu.pl/~j.hartman/foto.php
 • świadoma demoralizacja
  mądry Polak nie będzie się przejmował takimi gnidami żydowskimi. Niech se piszą co chną a jak nadarzy okazja to mu w mordę splunąć.
 • Komentujący niepotrzebnie się żołądkują. Zapewne taki jest cel Hartmana i bezpieki , której służy .
  Mamy zająć się absurdalnym artykułem Hartmana i homoseksualistami zamiast katastrofą gospodarczą do której doprowadziły nas 70-letnie rządy żydokomuny . Przykrycie obecnych szwindli Tuska i jego bandy chyba nie zasługiwałoby na użycie bomby atomowej . Po artykule Hartmana niewiele da się już wymyślić w prowokowaniu opinii publicznej.
  Wszyscy wielbiciele Jaruzelskiego powinni popatrzeć dzisiaj na Hartmana . Nie ma świństwa do którego nie byłby zdolny Jaruzelski.
 • Toż to sarkazm - nikt tego nie dostrzega?
  Po mojemu prof. Hartman wyśmiał subtelnie "nowoczesne" poglądy. Widocznie uczynił to w taki sposób, że niewielu to dostrzega. Choć muszę przyznać, że tytuł wpisu na NE może wprowadzić w błąd.
 • @FreeYourMind 22:54:11
  Haha .. sarkazm ?
  Proszę poczytać inne jego wypociny.
 • @FreeYourMind 22:54:11
  żaden sarkazm, Hartman głosi takie poglądy nie po raz pierwszy i właśnie dlatego jest w ruchu palikota. Wcześniej odszedł z SLD: jak dla niego SLD było za bardzo konserwatywne. Pan jako członek PPP powinien o tym wiedzieć, no bo jak rozpoznacie wrogów ?
 • Nie jestem zdziwiony
  Ten Gość jest chory na głowę. Ja bym do niego dopuścił pedzia to by sie nauczył rozumu
 • @FreeYourMind - Spadaj stąd esbecki złogu!
  "Po mojemu prof. Hartman wyśmiał subtelnie ..."

  I przestań bronić bolszewickich gnid, swoich idol!
  Won stąd, szmato podszywająca się pod innych ludzi!
 • @jlbp
  "Ja bym do niego dopuścił pedzia to by sie nauczył rozumu ..."

  Nie widzisz, że już nie trzeba, że już jest "po"?
  Jemu już nic nie pomoże ... no chyba że prokuratura, jeśli zajmie się jego pedofilskimi odchyłkami.
 • @vortex 13:50:04
  hehehehe!
 • @ATMAN 14:18:16
  To może czas iść w ślady Mościckiego?!
 • NO !
  NIE PRZY JEDZENIU !
 • bez tytulu
  zboczeniec . ty mi sie zbliz do moich dzieci to zatluke .kazdy kto ma dzieci nawidok tego czlowieka powinien wzywac policje . bo chociaz dalej uwazam ze pedal to zboczeniec a typ anna grodzka to jednostka choroby psychicznej to niech im bedzie ich dupy ich sprawa . ale ten facet namawia zebysmy wlasne dzieci zamiast chronic to od dziecka chowali na zboczencow . dlamnie to oczywiste ze to jakis zboczeniec i stanowi zagrozenie dla mych dzieci . a to juz nie jego dupa tylko moje dzieci . was tez ostrzegam przed ta zboczona kanalia
 • szok
  jestem w szoku . nigdy bym nie pomyslal ze iran moze byc krajem ktory uratuje swiat przed sztanem . ten narod ktory stworzyl najbardziej zbrodniczy system na swiecie opanowaly sily ciemnosci . a diabla tylko ogniem mozna pokonac . narodzie w ktorych plynie krew dawnych persow ,ratuj nas przed tym szatanem . i nie czekaj bo szatan ma pomocnikow na calym swiecie i moze i zwolac aby cie uprzedzic .
 • Publicysta - sprawa oczywista
  Może i miał Dobre zamiary
  Nie utrzymał miary!
 • Dziadek Izaak Kramsztyk w grobie się przewraca
  ... wychowanie pan Jan odebrał monoseksualne, ale innym zachwala biseksualizm. Ciekawe dlaczego ?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031