Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1839 postów 6 komentarzy

Cejrowski przeprasza za swoje zachowanie. I modli się o więcej pokory

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wojciech Cejrowski zamieścił na swoim profilu na Facebook-u zarzuty internautów co do swojej osoby oraz swoją odpowiedź na nie.

Cytat z forum na www.cejrowski.com:
 
Koleżanki i Koledzy z Forum, Panie WC, tym razem to nie do końca jest tak, jak Pan WC pisze. Żadna nagonka, tylko po prostu mści się na Panu to, jak Pan ostatnio postępuje z nami, wiernymi fanami Pana osoby i Pana działalności.
 
Poniżej pozwolę sobie zacytować mój wpis z innego wątku, dotyczący min. zachowania Pana WC w sklepiku na sopockim molo. Przepraszam bardzo, ale Pan WC zachowuje się tam po prostu poniżej wszelkiej krytyki. Cały ten sklepik to faktycznie jedno wielkie nieporozumienie. Główna działalność Pana WC w sklepiku to mieszanie z błotem pojedynczych osób, robienie z siebie Wielkiego Majestatu WC, oraz próba sprzedawania wątpliwej jakości koszul za niewspółmiernie wysoką cenę.
 
Cytuję z innego wątku:
 
"chcę się podzielić z Wami moimi spostrzeżeniami, na temat postępowania Pana WC wobec swoich fanów (chodzi o kontakt w rzeczywistym świecie, twarzą w twarz), i omówić jego zachowania wobec innych ludzi w ogóle.
 
1. Na jednym z ostatnich spotkań w Trójmieście, zafascynowana pokazem slajdów dziewczyna zapytała, jak można się zabrać z Panem Wojciechem na jedną z wypraw. Na co Pan WC odpowiedział jej mniej więcej tak: "W jakim charakterze chciałaby się Pani ze mną zabrać ? Chyba jako służąca". Dziewczyna ucichła, widzowie tak jakoś nie za bardzo podchwycili śmiechem tą odpowiedź... Bez komentarza...
 
2. Podczas spotkań Pana WC z fanami w jego sklepiku przed sopockim molo, byłem świadkiem kilku scenek (wszystko odbywało się w przeciągu paru minut):
 
- rozradowany spotkaniem z WC młody chłopak, prosi o wspólne zdjęcie. Na co Pan WC pyta aroganckim tonem "A po co mu to zdjęcie ?", a następnie każe odmówić modlitwę w swojej intencji za zrobienie sobie z nim zdjęcia. Jakiś sens i cel w tym jest (w sumie nawet to popieram), ale chodzi o co innego - chłopak odchodzi zawstydzony i zniesmaczony, z powodu tonu głosu, jaki użył WC (wiecie, ton głosu mówiący: spadaj smarku, idź śmieci zbierać z mola a nie proś mnie o wspólne zdjęcie). Potem przychodzą inni ludzie - i za każdym razem jest to samo: ktoś mówi coś do WC sympatycznym tonem, ładnie i grzecznie - a WC go natychmiast gasi, poucza, tłumik się śmieje, a ów człowiek kuli ogon i odchodzi.
 
Na przykład podchodzi równie uradowany pan z kilkuletnimi dziećmi i mówi, że dzieci rozpoznały Pana Wojtka, bo oglądają jego programy, chcą się z nim przywitać itd... Dzieci jak to dzieci - uśmiechnięte wyciągają rączki do WC - a on, w swym wielkim majestacie, nie podaje im ręki, tylko prawi morały, że to On, WC, powinien pierwszy wyciągnąć rękę do dziecka, że ojciec powinien ich uczyć itd... W końcu podaje rękę, ale zamiast uśmiechu, na twarzy dziewczynki pozostało już tylko zakłopotanie i zawstydzenie, a chłopczyk już w ogóle nie chciał podać ręki bo się wystraszył. "
 
Nic dodać, nic ująć. Ja tylko raz poszedłem do tego sklepiku w Sopocie i zniesmaczony, już tam nie wróciłem.
 
yerba_mate
Piątek, 03.08.2012 20:55 (6)
 
---------
 
Szanowni Państwo,
 
Skoro Państwo tak to widzą i nie jest to opinia jednostkowa, tylko bardziej powszechna, od dzisiaj nastąpi korekta mego kursu i zmiana frontu.
Bo nieporozumienia tego typu mi niepotrzebne.
 
1. Moje pytanie w sprawie zdjęcia: A po co ono Panu? jest/było świadomą zaczepką. W wielu przypadkach dostawałem fajne, bystre odpowiedzi z refleksem i zaraz potem prosiłem o Ojcze Nasz dla mnie. Zaczepka miała skierować rozmowę na konkretniejszy tor. Ktoś odpowiadał, że zdjęcie będzie dla Mamy - no to gadaliśmy chwilę o Mamie, ktoś inny, że nie wie kim jestem, bo przyjechał z Kanady, ale ludzie sobie robią zdjęcia to i on chce...
Skoro jednak zaczepka urażała niektóre osoby, nie powtórzy się więcej, a urażonych przepraszam. Wymyślę coś nowego na zagajenie rozmowy, lub będę pozował bez niepotrzebnego gadania, czyli tak, jak w latach poprzednich.
 
2. Stojąc godzinami i od lat, obserwuję pewne procesy i zmiany zachowań. Między innymi zanikanie dobrych manier. Ludzie rozmawiają ze sobą językiem SMSów - ktoś podchodzi i mówi do mnie: ZDJĘCIE. Uśmiecha się i niby wszystko jest w porządku, ale rozmowa hasłami jest degradacją języka, a ja szczerze troszczę się o język, co Państwo na pewno widzą i w książkach i w TV. Ktoś inny - wyraźnie młodszy - podchodzi i podaje rękę. Przyjmuję ją zawsze!! (właśnie po to, by nie deprymować, by nie wywołać uczucia odrzucenia), ale zaraz potem trzymając tę rękę mówię, że nie wypada startować z ręką ani do starszego od siebie, ani do kobiety, że trzeba poczekać aż kobieta, lub starszy podadzą rękę nam. 
To pouczanie (tak, było to ewidentnie pouczanie, wychowywanie) zostało źle odebrane, co wynika z Państwa komentarzy, zaprzestanę więc i tego, a osoby urażone przepraszam.
 
3. Ktoś na forum wspominał też zdarzenie z występu, gdy jakaś Pani pytała, czy może się ze mną zabrać na wyprawę. Zadałem wtedy retoryczne pytanie o to w jakim charakterze? Znów zaczepka intelektualna z mojej strony. A zaraz potem wyjaśnienie, że wynajęcie służących do noszenia sprzętu jest tańsze za granicą, niż zabieranie kogoś z Polski i płacenie mu za bilet. Objaśniłem też, że zabieranie kobiety "na pokład" na którym są sami mężczyźni nie sprawdziłoby się z oczywistych powodów, choćby takich jak poranna toaleta w rzece.
Skrócenie tego wątku do stwierdzenia, że pan WC zadał kobiecie jedno niegrzeczne pytanie, wypacza sens całości.
Jeśli jednak wspomniana Pani poczuła się dotknięta, przepraszam.
 
Czy ja się teraz przed Państwem tłumaczę?
Jak najbardziej !!! Tak - tłumaczę się.
Tłumaczę się, bo z jednej strony szanuję moją Publiczność i Czytelników, z drugiej zaś nie chcę być bucem, bufonem, chamem.
 
wc
 
PS
Kilka dni temu, stojąc na Jarmarku, dostałem od kogoś garść świętych obrazków. Między innymi obrazek z modlitewką o pokorę. Odmawiam codziennie.
 
Panie, uwolnij mnie od pychy,
która jest źródłem wszystkich grzechów.
Daj mi łaskę rozpoznania chorych ambicji,
które każą mi gonić za fałszywą wielkością
albo wpychają w kompleksy.
Proszę o pokorne serce.
Proszę o pokorne oczy,

które widzą siebie i innych w prawdzie. 

 

KOMENTARZE

 • Celebryci
  Od tego człowieka powinni się uczyć wszyscy celebryci w tym kraju.
 • Autor oraz Wojciech Cejrowski
  Pozwoli Pan Szanowny Autorze,
  że skieruję kilka słów do Wojtka Cejrowskiego.

  Może będę nie do końca obiektywny, gdyż jestem Pańskim fanem już od wielu lat, ale z niektórymi uwagami krytycznymi, muszę się zgodzić.
  Reakcja Pańska na tę krytykę, pokazuje jednak
  że "potrafi Pan schylić głowę".
  Wielkość możemy często zmierzyć stopniem uniżenia.
  Panie Wojtku, pozdrawiam Pana, i życzę Wszystkiego Dobrego !!!

  poligraf
 • @poligraf 13:31:51
  podpisuję się pod ty postem wraz z pozdrowieniami dla @poligrafa
 • A to skubaniutki
  Nawet jak narozrabia, to się sprytnie wywinie. Podoba mi się.
  Ale, wg mnie, nie narozrabiał. Ludzie są dość nachalni. Więcej kultury Narodzie!
 • @prof.HKM 14:37:28
  Dziękuję :-))

  Pozdrowienia dla Szanownej Małżonki (cyt. z Wiecha)

  poligraf
 • @poligraf 15:38:09
  Kobieta*m:-(
 • @prof.HKM 15:41:12
  Jan Sztaudynger

  Pierwsze pytanie
  Kiedy stworzył Bóg Adama,
  On zapytał się – A dama?
  ---------

  Serdecznie Pozdrawiam
 • @poligraf 16:03:34
  i ja pozdrówko przesyłam ;)
 • Wojciech Cejrowski.
  Witam. Podziwiam pana za pracę, jaką pan włozył w popularyzację świata i ciekawych jego stron. Miałem przyjemność rozmawiać z panem na Picnicu Country i kupiłem kubek . Słuchałem i nagrywałem pańskie audycje muzyki country, której jest pan znawcą i pamiętam fajne komentarze przed puszczanymi piosenkami. Muzyka country jest dyskryminowana a mediach i dobrze by było skrzyknąć kilku ludzi, aby pomyśleć o klubach tej muzyki. Jest to muzyka raczej dla średniego i starszego pokolenia, bo młodzi są "napakowani" codzienna "papką" muzyczną , prawie w jednym stylu. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za przeprosiny, bo to zawsze wzbudza szacunek-Zygmunt z warszawy.
 • WC podpadl lewakom te jego precz z komuna teraz sie msci na nim.
  Jest pod kontrola 24 godziny na dobe, kazde podkniecie jego bedzie na pierwszych stronach POslusznych koszernych mediow.
 • ---:))))))))
  ---znam Panów Cejrowskich / w najbliższej rodzinie mam takiego / serce wyprane z miłości -- posoli popieprzy ranę i mówi , że odkaża -- dla dobra
 • Na wkus' i cwiet, towariszczej niet...
  ...ale miałem rację w tym, że nigdy nie "pasjonowałem" się tym wieloznacznym osobnikiem... Nie wiem, co ludzie widzą w jego wątpliwej jakości "pogaduchach", w zachowaniu prymitywa, w epatowaniu sztucznym katolicyzmem... Obrzydzenie bierze na samą myśl o - nomen-omen - WC...
 • @tuskożer 22:02:08
  Może ciężko to będzie przyjąć, ale dam Panu dobrą, życzliwą radę:
  niech Pan swoje gazy trawienne puszcza na innych blogach.
  A sądząc po komentarzu, i rosyjskim, "bratnim" dla Pana języku,
  nie rozumie Pan tych "pogaduch prymitywa".

  bez pozdrowień i odbioru
 • Panie Wojtku
  "Wszyscy won", ja jestem za i słyszę dużo takich głosów. Czas na reset, nasz wewnętrzny.
 • Ej no
  Lubię jego książki, filmy ale zachowania niestety nie. Może gadać, że pragnie wymusić "zaczepkę" "intelektualna rozmowę". Bez przesady. Nie w ten sposób. W stosunku do dzieci?
  Ale i miłe zachowanie. No cóż- WC to prawdziwy katolik. Gratulacje.
 • @zibi 17:45:48
  MUZYKA KANTRY jest strasznie pedalska. Poza tym można się w textach doszukać treści satanistycznych oraz nakłaniania do grzechu. Wiem, bo słyszałem kilka piosenek i kilkanaście lat temu jeździliśmy do wieśniackiego Mrągowa na ten spizgany piknik bo pomiedzy fajnymi koncertami cos trzeba było robić. A tam pełno debili z kasą więc łatwo o piwo i panienki.
  Ja tam nie podziwiam WC. Lubie jego programy gdyż odpowiada mi jego (WC) narracja. To samo dotyczy książek- obok Fiedlera najlepszy autor tej półki.
  Ale , ZIBI bez przesady. No chyba że jesteś głęboko w jakiejś sekcie lub lubisz starszych panów.
  Tłumaczenie Cejrowskiego jest trochę takie dziwne jak dla mnie. No - może to ja jestem idiota a próbujący wymusić intelektualna dyskusję o matce na dzieciach jest szczytem inteligencji i obycia w wielkim świecie.
 • @ninanonimowa 21:32:42
  Gratuluję obserwacji. My (Małżonka i ja) dajemy Ci ZŁOTY MEDAL w dziedzinie trafnych komentów. Pozdrawiamy gorąco!
 • jak każdy z nas
  nie lubi być pouczany, tym bardziej publicznie, ale to jest jeszcze do wybaczenia, tym bardziej, że Pan WC potrafi przyznać, że nie lubi się cackać z mięczakami. Podobał mi się występ WC u Wojewódzkiego, który nie dorównuje WC pod żadnym względem, a tym bardziej w pewnym momencie to wyszło, Wojewódzki lubi na koniec programu dawać prezenty swoim gościom, tak było i tym razem, byla to chyba płyta CD, swoim prostackim zwyczajem z siedzenia rzucał je gościom, ale miał pecha, Pan WC złapał płytę i natychmiast ją odrzucił gospodarzowi, przy okazji w swoim stylu, dając lekcję wychowania, że psu się rzuca, nie człowiekowi. Pzdr
 • Normalne zachowanie
  Zachowanie Pana Wojtka jest dla mnie zupełnie normalne. Kilka osób pomyliło go z małpką w zoo szukając osób swojego pokroju.
 • CEJROWSKI TO SZCZERY POLAK
  Szczery Polak, pisarz ze skra geniuszu.

  Odbija mu niekiedy, ale dobrze, ze sie do tego przyznal i obiecal sie poprawic.

  Jak to mawiano w mojej czesci Polski: "Skarb nie czlowiek."
  :)
 • To nie Pan Wojtek powinien przepraszac!
  a tacy ludzie jak np Kora, Doda, Nergal itd, itd cały ten świat głupoty, debilizmu, braku wartości, antypolskości itd, itd... i tej zwykłej przyzwoitości. Brawo Panie Wojtku!!! CAŁA PORZĄDNA, PRAWDZIWA POLSKA JEST Z PANEM!!!!
 • @WIŚNIA 23:51:27
  To moze napiszesz, że hip-hop jest muzyką dla ograniczonych i napojonych piwem prostaków??? Kazdy wybiera sobie muzykę, jaką lubi i nigdy nie słyszałem, że muzyka country < a nie kantry> jest dla pedałów, czy może lesbijek!!! Trochę tolerancji by się przydało i lepiej słuchaj tej SIECZKI Z RÓZNYCH RADIOSTACJI , to podobno podnosi IQ!!!
 • @zibi 09:44:16
  Dzięki za podpowiedź. Będę słuchał. Nic nie napisałem, że muzyka KANTRY jest dla lesbijek. To pomówienie i manipulacja. Pisałem, że kiedyś słyszałem 2 kawałki w którym to wokalista przebrany za kowboja wychwalał picie alkoholu, podrywanie panienek i coś tam o jeździe konno. Pisałem również że MUZYKA jest pedalska, co do osób jej słuchających nic nie napisałem.
  Otóż, nie wydaje mi się właściwym gloryfikowanie alkoholizmu i promowanie tego typu postaw miało pozytywne oddziaływanie na wychowanie społeczeństwa, a w szczególności osób młodych.
  Nie zgodzę się z "twórcami" muzyki kantry, że- jak sami to określają "rwanie panienek" to taka super sprawa. Po pierwsze piosenki takie dokładnie wyjaśniają stanowisko środowiska związanego z muzyką kantry i zjawiska KOWBOJIZMU. Otóż namawiają do stosunków seksualnych z wiekszą ilością partnerów (partnerek, bo w szczególności o płeć drugą tu chodzi). Tym samym, namawiają do grzechu. W erze szalejącej epidemii AIDS, WZW, RAKA SZYJKI MACICY (minimum kilka rodzajów powodowane jest przez wirusy przenoszone drogą płciową) oraz setki innych chorób przenoszonych drogą płciową tego typu postawy powinny być szczególnie piętnowane. Co więcej, mam wrażenie że kantrowcy w Polsce poprzez promowanie tego typu zachowań próbują osłabić nasz naród, Naród Polski. Śpiewają po polsku, więc ich przekaz skierowany jest do Polaków. Jeżeli jest to działanie celowe to należy niezwłocznie zawiadomić odpowiednie służby - ABW, WSI, POLICJE i ZAIKS.
  Co do samej postawy kantrowców wobec płci drugiej powinno być napiętnowane. Bardzo nie lubię jak płeć drugą sprowadza się do roli gospodyni domowej (a w tekstach kantrowców właśnie tak ją opisują), albo (co gorsza) łatwe i puszczalskiej idiotki, która każdemu spoconemu kierowcy TIRa rozdaje swoje wdzięki. Takie zachowanie powinno spotkać się z gorącym sprzeciwem społeczeństwa. Upodmiotawianie kobiet i sprowadzanie ich do roli obiektów seksualnych musi spotkać się z ostrą krytyką całego społeczeństwa. W taki sam sposób traktowane są kobiety w krajach arabskich.
  Dlatego uważam zjawisko KOWBOIZMU i KANTRY za rzecz niebezpieczną dla naszego narodu. Dlatego też będę sprzeciwiał się tego typu zachowaniom.
  Zresztą- namawianie ludzi do porzucenia dotychczasowego życia (często rodziny, żony, dzieci, chorych rodziców) i wyjechanie konno na prerie... Jak można być szczęśliwy kierując TIRen? i jeszcze być z tego dumny... Oj myślę, że kowboje w Polsce nie tylko alkoholu używają.
  A tak na poważnie:
  A co do WC to postawy osób takie jak te, które robią z człowieka bohatera a jego chamskie zachowania usprawiedliwiają, powodują zmianę pewnych wartości w społeczenstwie. W artykule były podane KONKRETNE przykłady chamstwa i buty Cejrowskiego. Przytaczanie innych jego zachowań jest niezwiązane z tematem. Chcecie z niego robić kolejny autorytet to załóżcie fanklub lub napiszcie artykuł na NE jaki to Cejrowski jest zajebisty gość bo nosi kolorowe koszule (1,99USD w Meksyku) i jest katolikiem.
  Jak dla mnie pisze super książki i kręci fajne filmy, ale jego zachowanie jest conajmniej naganne. Co np. potwierdzą osoby pracujące z nim na planie telewizyjnym.
  A co do Hip- Hopu to raczej nie słucham. Wystarczy popatrzeć na niektórych wykonawców i od razu mam doś słuchania tego typu rzeczy. Chociaż niektórzy mają ciekawe rzeczy do przekazania.
 • Nowy model
  Będę bezkompromisowy i zadam dwa niewygodne pytania :)

  1. czy to prawda, że wymienił pan, panie Wojtku byłą żonę na nowy model ?

  2. dlaczego kręci pan materiał dla TVN ?
 • @Cejrowski@ A.Piński
  Nie za bardzo lubię tego gościa "naukowca" za to, że ciągle się głupio śmieje, jak głupi do syra...Czasami oglądam jego filmy w TVP, ciągle chodzi boso jak flejtuch i brudas, zawsze w tej samej koszuli i portkach. I ciągle i zawsze twierdzi to samo; prawo zachowania energii obowiązuje także Indian w Amazonii...a g**no prawda Wojciechu.
 • Podziwiam pana Wojciecha, ale myślę, że modlitwę w jego intencji
  to należy odmówić prosząc o lepszy rozum...


  Panie, uwolnij mnie od pychy,
  która jest źródłem wszystkich grzechów.
  Daj mi łaskę rozpoznania chorych ambicji,
  które każą mi gonić za fałszywą wielkością
  albo wpychają w kompleksy.
  Proszę o pokorne serce.
  Proszę o pokorne oczy,
  które widzą siebie i innych w prawdzie.
 • SPOSTRZEŻENIE
  jedyny człowiek na planecie jakiego znam z radia i tv i jest żywą kopią JEZUSA CHRYSTUSA zdecydowany arogancki ,pewny siebie i poucza wszystkich aż się doczekał ,,,,dopadli go i na krzyż ...CEJROWSKI JEST IDENTYCZNY...WIDAĆ DOKŁADNIE PRZECZYTAŁ BIBLIĘ.
 • @WIŚNIA 23:40:36
  Rodzice też słyszeli i może czegoś się nauczyli?
 • @Faber 16:37:26
  Cyt.: "...a g**no prawda Wojciechu...."

  Gówno prawda Faber.

  Panie Wojciechu, wielki szacunek dla Pana.
 • Szacunek wielki
  Prawdziwa cnota krytyki się nie boi . Pozdrawiam i życzę łask Bożych na święta dla p.WC

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031