Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1839 postów 6 komentarzy

Dlaczego politycy boją się dzieci?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Polacy zaakceptowali podwyższony wiek emerytalny. Jedni z większym entuzjazmem, drudzy z mniejszym” – stwierdziła Małgorzata Kidawa-Błońska, posłanka PO. Ma rację.

Jesteśmy od małego tresowani w respektowaniu władzy: nauczycieli, biurokratów, urzędników, polityków. „Sprawdź, na jakie traktowanie ludzie bez sprzeciwu się zgodzą, i dokładnie tyle niesprawiedliwości i zła zostanie im wyrządzone” – komentował Frederick Douglass, amerykański abolicjonista, urodzony jako niewolnik, zmarły jako wolny człowiek.

Rozum dziecka

Duński psycholog Jesper Juul szacuje, że dzieci średnio przez 65 proc. czasu nie słuchają się swoich rodziców. Nie uznają autorytetów, nie wykonują poleceń i wszystko chcą same sprawdzić (chyba każdy z nas osobiście przetestował, czy żelazko naprawdę parzy). Wyobraźmy sobie, co by się stało, gdybyśmy z takim podejściem do życia dotrwali do dorosłości. Gdybyśmy na twierdzenia polityków, że państwo, które zabiera nam połowę dochodu, jest najlepsze, jakie może być, powiedzieli: sprawdźmy. Wybierzemy na przykład takich, którzy mówią, że państwo powinno zajmować się tylko takimi rzeczami jak bezpieczeństwo (policja i wojsko), i porównajmy, w którym systemie będzie nam lepiej. Wszyscy rozumiemy, że takie podejście byłoby śmiertelnie niebezpieczne dla klasy rządzącej. Dlatego zanim wszystkim dorosłym pozwolono głosować w wyborach, najpierw wprowadzono powszechne publiczne szkolnictwo (pierwsze były w XIX wieku Prusy – najbardziej absolutystyczne państwo ówczesnej Europy).

Społeczeństwo musiało zostać przygotowane do demokracji, aby dokonywać „odpowiednich” wyborów.

Głupota koncesjonowana

Chyba każdy z nas się kiedyś zastanawiał, po co w szkole uczą mnóstwa rzeczy, które nie mają żadnego praktycznego zastosowania: jak rozmnażają się pantofelki czy też daty bitew Mieszka I itp. Otóż zarzucenie dzieci mnóstwem bezużytecznych informacji i wykorzystanie aparatu państwa do zmuszenia dzieci do przyswajania ich sobie i odtwarzania ma wytworzyć u nich nawyk posłuszeństwa w stosunku do władzy (którą w szkole reprezentuje nauczyciel). Dzieci muszą zaakceptować, że robienie rzeczy, których one nie chcą robić i które nie mają sensu, a które władza chce, by robiły, jest naturalnym porządkiem świata.

Przeczytaj, powtórz i odtwórz. Spijanie słów z ust nauczyciela, uczenie się ich na pamięć i odtwarzanie. I tak przez pięć-sześć godzin dziennie, pięć dni w tygodniu, 10 miesięcy w roku przez 12 lat. Od szóstego do osiemnastego roku życia – w okresie, kiedy mózg się intensywnie kształtuje i dojrzewa. I dlatego tak trudno jest zmienić nawyki posłuszeństwa wobec władzy wpojone w systemie publicznego szkolnictwa. I dlatego też kiedy polski rząd otwarcie podejmuje decyzje sprzeczne z wolą 90 proc. społeczeństwa – takie jak ta o podwyższeniu wieku emerytalnego – to większość z nas spokojnie to akceptuje i nie robi nic, by to zmienić. 12-letni trening posłuszeństwa w stosunku do władzy robi swoje.

Nie bez powodu jedyny kraj na świecie, w którym obywatele faktycznie rządzą, czyli Szwajcaria (60 proc. wszystkich referendów na świecie odbyło się właśnie tam), to kraj, w którym nie ma Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Tekst opublikowany w tygodniku "Najwyższy Czas".

KOMENTARZE

 • bez strachu
  w tytule zawarte jest małe kłamstwo. sytuacja w Polsce to jawne, celowe i świadome niszczenie narodu. wszystkie działania obliczane są na niszczenie rodziny i depopulacje Polski. " najlepszym środkiem antykoncepcyjnym jest kredyt hipoteczny". to powiedział jeden z liderów SLD. partii ponoć która w statucie ma obronę interesów socjalnych ludzi
 • Bylo referendum w sprawie wieku emerytalnego??
  NIE! wiec Kidawa przestan pierjkdkk glupoty!!!!!!!!
 • POlacy zaakceptowali POdwyzszony wiek emerytalny...
  POlacy,to chyba ma na mysli - ich przedsawicieli,zaakceptowali,czy musieli zaakceptowac,? przeciez nikt nie bedzie gorszy od sasiadow z zachodniej Odry i Nysy Luzyckiej,dochodzi jeszcze jak wysokie EMERYTURY,te unijne czy te ...ale partie sa rozne pis,psl,po,sld,plejady partyjnych- demokratycznych- parti, rozniacych sie, jesli chodzi o wlasna kase, chyba- nazwa i troska o wyborcow...
  Przeciez Sloma Lepsza
  Swoim Lepiej Dac
  Pozdrawiamy Obwateli
  Pieprzac i Spiac
 • PAŃSTWOWE SZKOLNICTWO TO WYTWÓR SZATAŃSKIEGO PROTESTANTYZMU
  "Błogosławiony człowiek,
  który nie idzie za radą występnych.
  Nie wchodzi w drogę grzeszników
  i nie zasiada w gronie szyderców (Ps 1,1).


  Masoneria jest odpowiedzialna za powstanie buntu satanistów w Kościele Chrystusa, który był efektem masowej konwersji żydów do Kościoła katolickiego w Niemczech, zwłaszcza poza granicami limesu rzymskiego, gdzie Germanie przyjęli katolicyzm nieszczerze. To właśnie żydowscy sataniści, skonwertowani na katolicyzm - według ks. prof. Michała Poradowskiego - są odpowiedzialni za ducha buntu w Kościele katolickim i za promocję takich kreatur jak heretyccy liderzy rewolucji protestanckiej m. in. Marcin Luter, Kalwien, Zwingli, etc.
  LUTER NIE TYLKO OGŁOSIŁ, ŻE "KAŻDY MOŻE BYĆ PAPIEŻEM", ALE TAKŻE TO, IŻ "BÓG ZANIM STAŁ SIĘ DOBRY MUSIAŁ BYĆ NAJPIERW DIABŁEM".

  Rozumowanie Lutra jest oczywiście zgodne z myśleniem satanistów, którzy deifikują diabła, a także siebie samych, a więc ludzi diabelskich, pełnych pychy, których Boży porządek świata w ogóle nie interesuje, albowiem wolą być "sobą" niż dziećmi bożymi.

  STĄD RÓBCIE CO CHCETA, A MY PAŃSTWOWI ILUMINARZE NOWEGO ŁADU WAM W TYM POMOŻEMY, ALBOWIEM TA REWOLUCJA SZATAŃSKA JEST NICZYM INNYM JAK BUNTOWI PRZECIWKO WOLNOŚCI JAKO WYBÓR DOBRA, JAKIE ZAOFEROWAŁ NAM SAM BÓG!

  Do wolności wyzwolił nas Chrystus, a więc nie bierzcie na siebie jarzma niewoli!!! - głosił Apostoł.

  WOLNOŚĆ PRAWDZIWA JEST W BOGU, ALBOWIEM TYLKO BÓG DAJE LUDZIOM PRAWDZIWY CEL I SENS EGZYSTENCJI!!!

  Sataniści nie chcą żyć w Miłości, ale chcą się wyżyć ze swoimi pożądaniami
  i swoją swawolą.

  ŚLEPI PROWADZĄ ŚLEPYCH!!!!

  Nie ulega kwestii, że protestantyzm wprowadził przymus szkolny i wychowanie ideologiczne w służbie panstwu, które na skutek myślenia heretyckiego - fałszywej statolatrii - STAŁO SIĘ BOGIEM!!!!

  W cywilizacji łacińskiej społeczeństwo jest właścicielem państwa, które służy prawdzie i rzeczywistej wolności jako wyborowi dobra, zarówno pojedynczego człowieka jak i wspólnoty.

  PROTESTANTYZM NATOMIAST NIE OCENIA RZECZYWISTOŚCI REALISTYCZNIE, LECZ KIERUJE SIĘ UROJONYMI ILUZJAMI JAKIE PRZYJMUJĄ POSTAĆ ZWARTYCH IDEOLOGII.

  Musimy więc doprowadzić do tego, aby obalić dyktaturę heretyckim myśli, które zniewalają umysły poprzez zastosowany przymus rozumowania narzucony przez instytucje, jakie służą państwowemu błędowierstwu.

  PROTESTANTYZM JAKO RELIGIA BUNTOWNIKÓW, TO DZIEŁO MASONERII, KTÓRA CZCI DIABŁA I NARZUCA IDEOLOGIĘ KSIĘCIA TEGO ŚWIATA MASOM WEDLE ZASADY, ŻE DIABEŁ STANIE SIĘ DOBRY, LECZ MUSICIE MU ZAUFAĆ, BO WYSTARCZY JAK KWAŚNIEWSKI ODRZUCIĆ PRAWDĘ I WRAZ Z NIM "WYBRAĆ PRZYSZŁOŚĆ", A WÓWCZAS PO PIJAKU BEZBOLEŚNIE STOCZYĆ SIĘ DO PIEKŁA!!!!

  Szkoły przemocy służą piekielnej zgrai, która nie chce ludzi wolnych, pragnących życia bez grzechów indywidualnych i społecznych.

  TAK DŁUGO JAK POZWOLIMY NA TO, ABY DIABEŁ KIEROWAŁ PAŃSTWAMI ZA POMOCĄ SWOJEJ ZGRAI TAK DŁUGO BĘDZIE ŚWIAT ZATRUWANY FAŁSZYWĄ WIEDZĄ I BĘDĄ ISTNIEĆ INSTYTUCJE WYMIERZONE PRZECIWKO BOGU, CZŁOWIEKOWI, RODZINOM, NARODOM, ETC.

  Każda polityka ma swoje zakorzenienie w teologii albo w antyteologii,
  a więc wybór jest na osi czy chcemy należeć do Królestwa Bożego czy królestwa szatana????

  INNEJ MOŻLIWOŚCI NIE MA!!!!


  "Gdy Jezus wysiadł, ujrzał wielki tłum i zdjęła Go litość nad nimi; byli bowiem jak owce nie mające pasterza. I zaczął ich nauczać" (Mk 6, 34).
  „Nasza cywilizacja jest barokowym pałacem, do którego wtargnęła kudłata zgraja”
  / Mikołaj Gomez Davila/
  „Jesteśmy dziećmi Narodu, który od tysiąca z górą lat oddaje chwałę Bogu w Trójcy Jedynemu” /ks. Jerzy Popiełuszko/
  Pan Jezus rzekł Żydom: "Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego". (J 8, 44)

  http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/58782,wielkanocne-ostrzezenie-jak-dziala-mafia-szatanska-w-polsce


  Dokąd i z kim pod tym sztandarem?
  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Ks-prof-Czeslaw-S-Bartnik-Twarz-Unii-Europejskiej-bez-makijazu-rozwazania-o-Jude-UE-i-planach-masonow-i-syjonistow-Biblioteka-wielkiej-mysli-2193


  http://www.youtube.com/watch?v=ZTVPYsEjc10&feature=related


  Abp Stanisław Wielgus potępia zmiany w Polsce po 89. r
  http://www.youtube.com/watch?v=qaeYIlQyTkQ
  ks. abp. Prof. S. Wielgus - Nowa ideologia zła – cz. 1 z 8
  http://www.youtube.com/watch?v=TZ1qZ_STuNg&feature=related

  16 Czyż nie wiecie, żeście świątynią Boga i że Duch Boży mieszka w was? 17 Jeżeli ktoś zniszczy świątynię Boga, tego zniszczy Bóg. Świątynia Boga jest świętą, a wy nią jesteście (1 List do Koryntian rozdz. 3 wers 16-17)
  Discedite a me omnes pessimi haeretici, filii diaboli, et pestes animarum: vos detestor, et abominor, et cum Ecclesia Dei anathematizo. Jan kard. Bona O Cist
  Odstąpcie ode mnie wszyscy parszywi heretycy, pomiocie diabelski, i zarazo dusz. Ze wstrętem brzydzę się wami, i z Kościołem Bożym wyklinam was.

  KATOLICY DO BOJU!!!!

  1 Biada pysznej koronie pijaków Efraima, więdnącemu kwieciu jego wspaniałej ozdoby, którą żyzna dolina [nosi] na szczycie! [Biada] zamroczonym winem! (…)
  Księga Izjasza 28: 1 http://www.nonpossumus.pl/ps/Iz/28.php

  Mowa przeciw kapłanom i fałszywym prorokom
  7 Również i ci chodzą chwiejnie na skutek wina,
  zataczają się pod wpływem sycery.
  Kapłan i prorok chodzą chwiejnie na skutek sycery,
  wino zawróciło im w głowie,
  zataczają się pod wpływem sycery,
  chodzą jak błędni, miewają zwidzenia,
  potykają się, gdy odbywają sądy.
  8 Zaiste, wszystkie stoły są pełne zwymiotowanych brudów;
  nie ma miejsca [czystego].
  9 "Kogo to chce on uczyć wiedzy?
  Komu chce dawać naukę? -
  Dzieciom ledwie odstawionym od mleka,
  niemowlętom odsadzonym od piersi!
  10 Bo: Saw lasaw, saw lasaw; kaw lakaw, kaw lakaw;
  zeer szam, zeer szam".
  11 Zaprawdę, wargami jąkałów
  i językiem obcym przemawiać będzie do tego narodu
  12 Ten, który mu powiedział:
  "Teraz, odpoczynek! Dajcie wytchnąć strudzonemu!
  A teraz, spokój!"
  Ale nie chcieli Go słuchać.
  13 Wtedy będzie do nich mowa Pana:
  "Saw lasaw, saw lasaw; kaw lakaw, kaw lakaw;
  zeer szam, zeer szam",
  żeby szli upadli na wznak, i rozbili się,
  żeby uwikłali się w sieci i byli schwytani.
  Księga Izjasza 28: 7-13


  Dlatego ziemię pochłania przekleństwo,
  a jej mieszkańcy odpokutowują;
  dlatego się przerzedzają mieszkańcy ziemi
  i mało ludzi zostało.
  Księga Izjasza 24:6 http://www.nonpossumus.pl/ps/Iz/24.php

  jak spiekota na suchym stepie.
  Ty uśmierzysz wrzawę pysznych;
  jak upał cieniem chmury,
  tak pieśń ciemięzców zostanie stłumiona.
  Księga Izjasza 25:5 http://www.nonpossumus.pl/ps/Iz/25.php

  Raymond de Souza: Katolicy do boju!
  http://www.youtube.com/watch?v=VsSqq0Xsff8&feature=plcp


  „I wezmę sobie prawo za miarę, a sprawiedliwość za pion". (Księga Izjasza 28: 17)

  „Odstąpcie ode mnie wszyscy, którzy czynicie nieprawość" (Łk 13,25-27)

  „Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego” (1 Kor 6, 9-10)

  „A dla tchórzów, niewiernych, obmierzłych, zabójców, rozpustników, guślarzy, bałwochwalców i wszelkich kłamców: udział w jeziorze gorejącym ogniem i siarką. To jest śmierć druga»” - Apok 21, 6

  „Na zewnątrz są psy, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy i każdy, kto kłamstwo kocha i nim żyje” -Apok 22, 15

  Udziałem zaś bojaźliwych i niewierzących, i skalanych, i zabójców, i wszeteczników, i czarowników, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców będzie jezioro płonące ogniem i siarką. To jest śmierć druga. - Obj. 21,8

  „Idźcie precz ode mnie przeklęci, w ogień wieczny, albowiem łaknąłem, a nie nakarmiliście mię", itd. (Mt 25,41-46).


  POLITYCY SATANISTYCZNI SĄ JAK HEROD I DLATEGO BOJĄ SIĘ DZIECI!

  JEZUS POWIEDZIAŁ "NIE ZABRANIAJCIE DZIECIOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE"

  JEZUS POWIEDZIAŁ RÓWNIEŻ, ŻE KTO NIE BĘDZIE JAK DZIECKO NIE WEJDZIE DO KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO!!!!
 • Gościu... pomyśl!
  "po co w szkole uczą mnóstwa rzeczy, które nie mają żadnego praktycznego zastosowania: jak rozmnażają się pantofelki czy też daty bitew Mieszka I itp."
  Takie gadanie jest po prostu szkodliwe!!! Ludzie, którzy tak mówią prowadzą nasz naród ku zagładzie.
 • @Zmarnowanakobieta 13:54:47
  Masz racje, ale zwroc uwage ze te stwierdzenia plyna z czasopisma liberalow, od J.K.Mikke. Dla nich patriotyzm to przeszkoda w robieniu biznesu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031