Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1839 postów 6 komentarzy

Michalkiewicz: Czemu to Żydzi nie zrobili niczego, by uchronić 3,5 miliona Polaków?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stanisław Michalkiewicz wygłosił w Gdyni wykład pt. "Antypolonizm". - Polacy bierni wobec Holokaustu? Można by zapytać, czemu to Żydzi nie zrobili niczego, by uchronić 3,5 miliona Polaków - pytał - podaje fronda.pl

Michalkiewicz antypolonizm zdefiniował jako "niemiecką i żydowską politykę historyczną oraz działalność Piątej Kolumny", służące "określonym celom politycznym". Jakim? W skrócie rzecz ujmując: zaspokojeniu żydowskich roszczeń co do pozostawionego w Polsce mienia i "uznaniu Polaków jako morderców Żydów".

Były szef UPR odniósł się też do twierdzeń o biernej postawie Polaków wobec Holokaustu. - Można by odwrócić pytanie i dociekać, dlaczego w czasie wojny Żydzi nie zrobili niczego, by uchronić 3,5 miliona Polaków od śmierci? - pytał.

Michalkiewicz opowiedział także o swoim wkładzie w ostateczny kształt polskiej ustawy regulującej kwestie zwrotu majątku gminom żydowskim. - Byłem jedynym, który przeciwko tej ustawie się publicznie wypowiadał. Bo ona stanowiła wielkie niebezpieczeństwo dla przyszłości Polski - stwierdził. Przedstawił zebranym, jak zapraszając wpływowego posła SLD na kawę, nakłonił go do zmiany projektu tej uchwały, którą potem przyjął Sejm. - To były najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu. Kawa kosztowała mnie dwa pięćdziesiąt, a dzięki niej wspólnie z panem posłem zaoszczędziliśmy dla Polski jakieś trzy miliardy dolarów - stwierdził.

//www.fronda.pl/a/michalkiewicz-ostro-o-antypolonizmie-czemu-to-zydzi-nie-zrobili-niczego-by-uchronic-35-miliona-polakow,25331.html

KOMENTARZE

 • Prawdę rzecze
  o stosunku żydów do Polski i Polaków oraz wszystkich Nardów Świata
 • @Marek.Lipski 02:25:45
  czyżby sugestia "mówiącego-do-zwierząt" w imieniu panujących nam aszkeNAZI, że Stanisław Michalkiewicz skończy podobnie jak ów Biskup, który postawił się królowi i został posiekany???
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8b/Zabojstwo_sw_Stanislawa_by_Jan_Matejko.jpg
 • Antypolonizm, Polonofobia
  Drogi Autorze, brak tagów ANTYPOLONIZM, POLONOFOBIA w Pana artykule.
 • Ależ zrobili!
  "Michalkiewicz: Czemu to Żydzi nie zrobili niczego, by uchronić 3,5 miliona Polaków?" Koniec cytatu.
  Ależ zrobili tylko z drugiej strony i stąd aż 3,5 miliona a nie powiedzmy tysiąc Polaków - wyłączając oczywiście żołnierzy.
 • Odnosząc się do tytułu tekstu odpowiem jednym zdaniem:
  NO WŁAŚNIE!- DLACZEGO?

  Pozdrawiam.
 • Mam nadzieję, że pan Michalkiewicz nie cierpi na skłonności samobójcze
  ( bez udziału osób drugich i trzecich rzecz jasna) i dzięki Bogu będzie niestrudzenie ukazywał nam naszą bezgraniczną głupotę. 40 milionowy Naród (z emigracją będzie pewnie 60mln) daje się wydymać a to żydkom, a to żydokomunistom, a to agentom GRU lub BND (dawniej STASI, nie panie Borsuk), a to innym kryminalistom. Niestety głównym winowajcą jest zażydzony Kościół Katolicki. Usiłowałem mailem skontaktować się z papieżem Benedyktem XVI, niestety daremny trud. Może pan Michalkiewicz jakimś cudem dostanie się na prywatną audiencję...
 • @night rat 08:46:04
  Przez wzgląd na ich perwersyjną żądzę posiadania.
 • @Marek.Lipski 09:28:51
  Ciesz się, Matko Polsko,
  bo syna masz szlachetnego.
  Sław liczne niezwykłe czyny
  godnego sługi Bożego.

  Bowiem dobroć i łaska
  biskupa Stanisława
  męczeństwem naznaczona
  w niezwykłych jaśnieje blaskach
  Amen

  - toż to prorokowanie zamachu na Michalkiewicza, bo innego wyjaśnienia nie widzę dla przytaczania hymnu "Gaude Mater Polonia"... a przynajmniej w odniesieniu do powyższego felietonu imć Stanisława ;)))
 • @night rat 08:46:04
  Tak to, logicznie rzecz biorąc, powinno wyglądać.

  Dlaczego tak nie jest? Wystarczy chwila zastanowienia...
 • @SejsmoAntypolonizmu 10:06:47
  Jest za to słowo "żydzi" a to zastępuje tak słowo POLONOFOBIA, jak i ANTYPOLONIZM.
 • @Marek.Lipski 02:25:45
  Chłopie!!! Zainwestuj w naukę języka polskiego!!! Nie wierzę, że BND czy inne stasi nie ma dobrych lektorów!!!
 • Czemu sprawiedliwi
  Niemcy nie zrobili nic aby uratować żydów??? Czy Niemcom groziła śmierć za ukrywanie żyda???
 • Trzeba miec tupet
  aby o narodzie ktory jako jedyny na swiecie nie zabijal, nie wyganial, nie niszczyl zydow. Nie mowie o pojedynczych przypadkach bo te zawsze sie znajda.

  Swego czasu 90% populacji zydowskiej mieszkalo w Polsce !!!!!! Jak oni nas moga oskarzac o antysemityzm ??????

  Przeciez im zielona wyspe nawet chcielismy kupic (Madagaskar) a moglismy zabijac !!!! O tym nikt nie mowi !! Tylko nas wyzywaja, opluwaja ... przykre.
 • @korwinista 11:36:04
  Przypominam, że śmierć z rąk nazistów groziła za przynależność do religii a nie za rasę! Żydzi w niemieckim wojsku jednak o czymś znaczą.
 • @Marek.Lipski 02:25:45
  co sugerujesz w stosunku do Stanisława Michalkiewicza ?
 • z innej beczki
  http://www.youtube.com/watch?v=PRB0wJ5ZtOg&feature=player_embedded
 • Ilez to juz dziesiecioleci uplynelo ...bez liku
  No,
  Larzacy - byl pierwszy,

  co nie umniejsza panu Michalkiewiczowi ...ze w koncu tak proste pytanie padlo ...
 • nie ma definicji "Żyda" (poza zignorowaną definicją Hansa Franka gub. GG)i tak samo nie ma definicji Żydow.
  Występujący w imieniu "Żydow" o zbiorowe odszkodowania toczą "walec historii" realizatorów Protokołów Mędrców Syjonu zarówno w grupie niemieckich homoseksualistów trzymających władzę w Reichu Hitlera (którzy najwidoczniej chcieli wyselekcjonować "zdolnych do odnowy żydostwa" i rządzenia w docelowym rezerwacie palestyńskim po jego zdobyciu w blitzkriegu gen Rommla) jak i w grupach trzymających władzę w ZSRR oraz instytucjach specjalnych wpływów aliantów zachodnich (jak CIA). Umożliwienie sjonistycznej kolonizacji Palestyny według tych "Żydów" wymagało nawet przedłużenia II wojny przez zatrzymanie frontu w Warszawie na prawie pol roku mimo decyzji "grupy trzymającej władzę w Reichu o kończeniu likwidacji getta łódzkiego i ludności aszkenazyjskiej na Węgrzech. Trudno więc wymagać by martwili się zagładą Polaków korzystnie bliokującą racjonalną analizę wydarzeń.
 • @telewidzacy 16:09:51 Talmud o gojach
  "Musi być krwi przelewanie na świecie i podczas tego zamieszania odbierzemy zgubę naszą, za którą się teraz uganiamy. Podobnież, gdy woda mętna, wtenczas dobrze ryby łowić. Tak też, gdy się świat krwią zaleje, będziemy mogli ułowić rzecz, która do nas należy." "Skoro zejdzie zorza i poranek Abrahamowy, żadna władza nie pozostanie w ręku tych, którzy ją teraz posiadają".
 • @ckhopi 15:04:34
  łaał, niezły film z tą żydowską dziewczyną i niby-włochem. Jesli to nagranie jest prawdziwe to nalezy współczuć wszystkim ortodoksom, szczególnie żydowskim. Chm, nie wiedziałem,że nie jestem koszerny, ale świetnie sie z tym czuję.
 • -------OCZYSZCZANIE z parchów -jak Mojżesz 40 lat po pustyni
  aby ostatni urodzony w niewoli żyd umarł -HIGIENA / PRZYSTRZYGANIE ŻYWOPŁOTU -WINOROŚLI -zabieg agralny aby NIE ZDZICZAŁO -
  -szlachetność gatunku -eutanazja dla zachowania ZDROWEGO PNIA który za obowiązek ma wypuszczać mocne konary a te -ZDROWE OWOCE -ogrodnik jest wynajęty !! Pan przecież nie ma zamiaru mieć odcisków od sekatora - ogrodnik po robocie leczy odciski !! Pan właśnie odpoczywa - ma SZABAS na łonie rodziny - je rybę OMEGA 3 / zagryza czosnkiem ANTYBIOTYK i cebulą ANTY CHOLESTEROL / Pan z Panią wyluzowani -płodzą przyszłych władców ŚWIATA
 • @Rusticulus 10:13:42
  http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Ojciec-Jacek-Krzysztofowicz-odchodzi-od-Dominikanow-i-zostawia-kaplanstwo-n65473.html?strona=13#opinie
 • CIEKAWA I DEMASKUJĄCA WYPOWIEDŹ POLAKA OFIARY NIEMCÓW , WIĘŹNIA OBOZU W OŚWIĘCIMU
  https://www.youtube.com/watch?v=GktEb52pX5g&bpctr=1359297238"

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031